Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  RC Mini Dron 6-Axis Gyro

  1.289 ден
  2.000 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Мини дрон 6 axis GYRO

  Неверојатен Mini Drone 6 AXIS GYRO е токму она што го барате

  Уживајте во најдобар квалитет, носете го онаму каде што сакате,  додека го летате со модерен далечински управувач со поддршка на мобилен телефон

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Мини дрон 6 axis GYRO

  Неверојатен Mini Drone 6 AXIS GYRO е токму она што го барате

  Уживајте во најдобар квалитет, носете го онаму каде што сакате,  додека го летате со модерен далечински управувач со поддршка на мобилен телефон

  fbq('track', 'ViewContent');