Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  RC Mini Dron 6-Axis Gyro

  1,289 ден
  2,000 ден
  *
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Мини дрон 6 axis GYRO

  Неверојатен Mini Drone 6 AXIS GYRO е токму она што го барате

  Уживајте во најдобар квалитет, носете го онаму каде што сакате,  додека го летате со модерен далечински управувач со поддршка на мобилен телефон

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Мини дрон 6 axis GYRO

  Неверојатен Mini Drone 6 AXIS GYRO е токму она што го барате

  Уживајте во најдобар квалитет, носете го онаму каде што сакате,  додека го летате со модерен далечински управувач со поддршка на мобилен телефон

  fbq('track', 'ViewContent');