Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Redsnow - Памучна двојна постелнина

  1,399 ден
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 1310.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Бои: Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Донесете топлина во спалната соба со постелнината Red Snow! Белите снегулки и зимски мотиви распространети на темно-црвената вино боја ќе Ве згреат во студените зимски денови. Сетот ќе додаде раскош, топлина и елеганција во Вашиот дом. Сетот е изработен од 100% памук, а тоа само го потврдува врвниот квалитет и удобност која ја добивате со Red Snow. Стоплете ја Вашата спална соба со постелнината Red Snow!

   

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 1310.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Бои: Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Донесете топлина во спалната соба со постелнината Red Snow! Белите снегулки и зимски мотиви распространети на темно-црвената вино боја ќе Ве згреат во студените зимски денови. Сетот ќе додаде раскош, топлина и елеганција во Вашиот дом. Сетот е изработен од 100% памук, а тоа само го потврдува врвниот квалитет и удобност која ја добивате со Red Snow. Стоплете ја Вашата спална соба со постелнината Red Snow!

   

  fbq('track', 'ViewContent');