Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Rengin - Двојна постелнина

  999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Rengin - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти)

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Нежност и деликатност - совршен опис за постелнината Rengin! Нежните нијанси на бебешко розова и кремаста боја се составен дел од принтот на овој сет. Изработен од 65 % памук и 35 % полиестер, овој сет Ви нуди комфорт и мекост. Дозволете си го најудобниот сон со постелнината Rengin!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Rengin - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти)

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Нежност и деликатност - совршен опис за постелнината Rengin! Нежните нијанси на бебешко розова и кремаста боја се составен дел од принтот на овој сет. Изработен од 65 % памук и 35 % полиестер, овој сет Ви нуди комфорт и мекост. Дозволете си го најудобниот сон со постелнината Rengin!
  fbq('track', 'ViewContent');