Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  REVLON RV 702 масажер за стапала

  2.899 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: revlon 702

  Карактеристики:

  • Џакузи со меурчиња за подобра подготовка за педикир на нозете.
  • Технологија за зачувување на топлина.
  • Водоотпорно копче за контрола за допир со прст.
  • 2 посебни додатоци: додаток за отстранување на сува кожа и додаток механичка алатка за масажа на уморни нозе. 
  • Сет алати за педикир за средени и чисти нокти

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: revlon 702

  Карактеристики:

  • Џакузи со меурчиња за подобра подготовка за педикир на нозете.
  • Технологија за зачувување на топлина.
  • Водоотпорно копче за контрола за допир со прст.
  • 2 посебни додатоци: додаток за отстранување на сува кожа и додаток механичка алатка за масажа на уморни нозе. 
  • Сет алати за педикир за средени и чисти нокти

  fbq('track', 'ViewContent');