Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  REVLON RVST 2416E Ceramic преса за коса

  3.199 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: REVLON RVST 2416E

  Широки плочи од 45 мм
  Идеален за средна и долга коса
  Керамички слој
  25 температурни положби: до 230 ° C

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: REVLON RVST 2416E

  Широки плочи од 45 мм
  Идеален за средна и долга коса
  Керамички слој
  25 температурни положби: до 230 ° C

  fbq('track', 'ViewContent');