Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Revoflex Xtreme | Справа за вежбање

  889 ден
  1.500 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 8 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Ова е нова Revoflex Xtreme абдоминална справа за интензивно и лесно вежбање

  Можете да вежбате со Revoflex Extreme само 5 минути на ден и ќе постигнете огромни резултати 

  Со Revoflex Extreme преку гумените ленти се зголемува отпорноста  и на тој начин се постигнува поинтензивен тренинг

  Големата предност на оваа справа е во тоа што можете да изберете помеѓу 6 различни нивоа на обука и 44 различни вежби 

  Сега можете да постигнете максимална физичка кондиција во вашиот дом 

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Ова е нова Revoflex Xtreme абдоминална справа за интензивно и лесно вежбање

  Можете да вежбате со Revoflex Extreme само 5 минути на ден и ќе постигнете огромни резултати 

  Со Revoflex Extreme преку гумените ленти се зголемува отпорноста  и на тој начин се постигнува поинтензивен тренинг

  Големата предност на оваа справа е во тоа што можете да изберете помеѓу 6 различни нивоа на обука и 44 различни вежби 

  Сега можете да постигнете максимална физичка кондиција во вашиот дом 

  fbq('track', 'ViewContent');