Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Rosen - Двојна постелнина

  999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Rosen - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни, Дамаск

  Бои: Бела, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Доколку сакате нежност и женственост, сетот Rosen е токму тоа што Ви треба! Романтичниот сет Rosen е правилниот избор за секоја спална соба доколку сакате да направите промена. Дизајниран со неодоливи розови цветови на чисто бела основа, оваа постелнина ќе го освежи ентериерот на Вашара спална соба. Дополнително, сетот е изработен од мешавина на материјали од 65% памук и 35% полиестер, што значи дека добивате загарантиран квалитет, врвна удобност и совршен дизајн за неодолива цена. Не размислувајте и овозможете си го само совршеното за себе и своите најблиски со сетот Rosen!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Rosen - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни, Дамаск

  Бои: Бела, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Доколку сакате нежност и женственост, сетот Rosen е токму тоа што Ви треба! Романтичниот сет Rosen е правилниот избор за секоја спална соба доколку сакате да направите промена. Дизајниран со неодоливи розови цветови на чисто бела основа, оваа постелнина ќе го освежи ентериерот на Вашара спална соба. Дополнително, сетот е изработен од мешавина на материјали од 65% памук и 35% полиестер, што значи дека добивате загарантиран квалитет, врвна удобност и совршен дизајн за неодолива цена. Не размислувајте и овозможете си го само совршеното за себе и своите најблиски со сетот Rosen!
  fbq('track', 'ViewContent');