Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Rowenta CF4132D0 Обликувач за коса

  3.799 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: THMR-Cd-9132881

  Обликувач за коса со 14 додатоци

  Rowenta multi styler е единствениот обликувач со 14 додатоци, со кој ќе ги постигнете посакуваните стилови. Границата е вашата имагинација! За виткана, права, брановидна, комбинирана, и фризура во многу повеќе стилови, искористете ги додатоците, моќта и модуларноста на обликувачот.
  Во пакувањето содржи торбичка, во која можете да ги складирате и организирате додатоците.
  Обликувачот е едноставен, и лесен за употреба и оддржување.

  Карактеристики:
  Голема пегла за исправање и виткање – 32 mm
  Спирала за локни
  Рамна плочна за брановидна коса
  Четка за обликување
  2 плочки за пеглање
  2 додатоци за бохо
  4 шноли
  2 иглични додатоци за декорација
  Торбичка за складирање
  Температура до 180 C
  Моќност – 55 w
  Изработка од керамика
  Боја – темно сива со розево
  1 година гаранција

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: THMR-Cd-9132881

  Обликувач за коса со 14 додатоци

  Rowenta multi styler е единствениот обликувач со 14 додатоци, со кој ќе ги постигнете посакуваните стилови. Границата е вашата имагинација! За виткана, права, брановидна, комбинирана, и фризура во многу повеќе стилови, искористете ги додатоците, моќта и модуларноста на обликувачот.
  Во пакувањето содржи торбичка, во која можете да ги складирате и организирате додатоците.
  Обликувачот е едноставен, и лесен за употреба и оддржување.

  Карактеристики:
  Голема пегла за исправање и виткање – 32 mm
  Спирала за локни
  Рамна плочна за брановидна коса
  Четка за обликување
  2 плочки за пеглање
  2 додатоци за бохо
  4 шноли
  2 иглични додатоци за декорација
  Торбичка за складирање
  Температура до 180 C
  Моќност – 55 w
  Изработка од керамика
  Боја – темно сива со розево
  1 година гаранција

  fbq('track', 'ViewContent');