Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Секач за лубеница

  589 ден
  1.100 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 14 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Овој секач ќе ви овозможи брзо и лесно сечење на лубеницата на 12 парчиња.
  Изработен од висококвалитетна пластика и супер остро сечило од нерѓосувачки челик.
  Сече лубеници до 10 kg
  Големина на сечилото 28 cm во пречник 

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Овој секач ќе ви овозможи брзо и лесно сечење на лубеницата на 12 парчиња.
  Изработен од висококвалитетна пластика и супер остро сечило од нерѓосувачки челик.
  Сече лубеници до 10 kg
  Големина на сечилото 28 cm во пречник 

  fbq('track', 'ViewContent');