Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Snowman - Бебешка постелнина

  899 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см


  Веселиот снешко ќе ги одвете Вашите најмили на незаборавна снежна тура со постелнината Snowman и ќе им изнудите насмевка и спокој на Вашите најсакани. Јарката сина боја совршено одговара со снежната бели и зимската идила низ кога санка новото пријателче. Изработена од 100% памук оваа постелнина го нуди неопходниот квалитет и удобност за Вашите најмали. Донесете го снегот во детското катче со постелнината Snowman!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см


  Веселиот снешко ќе ги одвете Вашите најмили на незаборавна снежна тура со постелнината Snowman и ќе им изнудите насмевка и спокој на Вашите најсакани. Јарката сина боја совршено одговара со снежната бели и зимската идила низ кога санка новото пријателче. Изработена од 100% памук оваа постелнина го нуди неопходниот квалитет и удобност за Вашите најмали. Донесете го снегот во детското катче со постелнината Snowman!
  fbq('track', 'ViewContent');