Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  South Pole - Бебешка постелнина

  899 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Зелената боја во комбинација со две мечиња е карактеристика за постелнината South Pole, која на Вашите најмили ќе им овозможи прекрасен сон. Совршената изработка од 100% памук е дополнителна причина и доказ дека ние го посакуваме само најдоброто за Вашите деца. Подарете со љубов - подарете им ја South Pole постелнината на Вашите најсакани!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Зелената боја во комбинација со две мечиња е карактеристика за постелнината South Pole, која на Вашите најмили ќе им овозможи прекрасен сон. Совршената изработка од 100% памук е дополнителна причина и доказ дека ние го посакуваме само најдоброто за Вашите деца. Подарете со љубов - подарете им ја South Pole постелнината на Вашите најсакани!
  fbq('track', 'ViewContent');