Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Станица за полнење телефон - Android (MicroUSB)

  199 ден
  *
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.

  - Материјал: гума/силикон и пластика
  - Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.
  - Димензии: 75*55*38 мм
  - Излез: 5V 1A
  - Наменет за Android телефони

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.

  - Материјал: гума/силикон и пластика
  - Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.
  - Димензии: 75*55*38 мм
  - Излез: 5V 1A
  - Наменет за Android телефони

  fbq('track', 'ViewContent');