Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Станица за полнење телефон - iPhone (Lightning Connector)

  199 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.

  - Материјал: гума/силикон и пластика
  - Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.
  - Димензии: 75*55*38 мм
  - Излез: 5V 1A
  - Наменет за iOS (Apple)телефони

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.

  - Материјал: гума/силикон и пластика
  - Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.
  - Димензии: 75*55*38 мм
  - Излез: 5V 1A
  - Наменет за iOS (Apple)телефони

  fbq('track', 'ViewContent');