Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Style - Детска постелнина

  1,099 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Style - Детска постелнина

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Принт & Текст

  Бои: Златна/Жолта, Бела

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  За соба со стил, изберете го прекрасниот сет постелнина Style!Овој сет Ви нуди чистина и беспрекорна белина за да можете да ја освежите Вашата спална соба. Освен елеганцијата, овој сет Ви ја овозможува и удобноста како една од неговите најдобри карактеристики. Сетот е направен од 100% памук - квалитет и мекост во едно. Зарем не го посакувате само најдоброто за Вашите најмили во нивната спална соба? Овозможете им загарантиран квалитет, врвна удобност и совршен дизајн со сетот Style!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Style - Детска постелнина

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Принт & Текст

  Бои: Златна/Жолта, Бела

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  За соба со стил, изберете го прекрасниот сет постелнина Style!Овој сет Ви нуди чистина и беспрекорна белина за да можете да ја освежите Вашата спална соба. Освен елеганцијата, овој сет Ви ја овозможува и удобноста како една од неговите најдобри карактеристики. Сетот е направен од 100% памук - квалитет и мекост во едно. Зарем не го посакувате само најдоброто за Вашите најмили во нивната спална соба? Овозможете им загарантиран квалитет, врвна удобност и совршен дизајн со сетот Style!
  fbq('track', 'ViewContent');