Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  EGLO FRADELO 95665

  12.700 ден
  19.550 ден

  Длабочина: 440 mm
  Ширина: 440 mm
  Висина: 60 ​​mm
  Тежина: 2,15 kg
  Сокет: LED
  Илуминатор: LED
  Испорака: вкл.
  Моќност: 9x 4W
  Светлосен флукс: 3600 lm Светлосен боја: 3000K топло бело
  Просечен животен век: 25.000 ч
  Енергетска ефикасност: A +                                      
  Прилог Материјал: челик
  Боја на прилогот: хром Стакло / сенка Материјал: пластика, кристал Стакло / сенка
  Боја: хром, чист
  Рејтинг на заштита: IP20 Класа

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Длабочина: 440 mm
  Ширина: 440 mm
  Висина: 60 ​​mm
  Тежина: 2,15 kg
  Сокет: LED
  Илуминатор: LED
  Испорака: вкл.
  Моќност: 9x 4W
  Светлосен флукс: 3600 lm Светлосен боја: 3000K топло бело
  Просечен животен век: 25.000 ч
  Енергетска ефикасност: A +                                      
  Прилог Материјал: челик
  Боја на прилогот: хром Стакло / сенка Материјал: пластика, кристал Стакло / сенка
  Боја: хром, чист
  Рејтинг на заштита: IP20 Класа

  fbq('track', 'ViewContent');