Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Sweet - Бебешка постелнина

  899 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 7 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 810.0 гр

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Прекрасна розева постелнина за Вашите најмали принцезички - тоа е постелнината Sweet. Мечето и зајчето ќе придонесат за насмевка и убави соништа на најсаканите. Покрај убавиот изглед оваа бебешка постелнина Sweet е изработена од 100% памук, па го нуди и најудобниот сон и квалитетен одмор.
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 810.0 гр

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Прекрасна розева постелнина за Вашите најмали принцезички - тоа е постелнината Sweet. Мечето и зајчето ќе придонесат за насмевка и убави соништа на најсаканите. Покрај убавиот изглед оваа бебешка постелнина Sweet е изработена од 100% памук, па го нуди и најудобниот сон и квалитетен одмор.
  fbq('track', 'ViewContent');