Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Table-Mate | Мултифункционална Маса

  989 ден
  *
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Прилагодлива масичка, совршена за гледање телевизија, јадење, за домашна работа, цртање, читање во кревет, за лап топ итн. 

  Исто како да имате 18 маси во 1.

  Лесно се собира и складира кога не е во употреба.

  Се прилагодува на 6 различни висини и 3 агли.

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Прилагодлива масичка, совршена за гледање телевизија, јадење, за домашна работа, цртање, читање во кревет, за лап топ итн. 

  Исто како да имате 18 маси во 1.

  Лесно се собира и складира кога не е во употреба.

  Се прилагодува на 6 различни висини и 3 агли.

  fbq('track', 'ViewContent');