Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Table-Mate | Мултифункционална Маса

  989 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Прилагодлива масичка, совршена за гледање телевизија, јадење, за домашна работа, цртање, читање во кревет, за лап топ итн. 

  Исто како да имате 18 маси во 1.

  Лесно се собира и складира кога не е во употреба.

  Се прилагодува на 6 различни висини и 3 агли.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Прилагодлива масичка, совршена за гледање телевизија, јадење, за домашна работа, цртање, читање во кревет, за лап топ итн. 

  Исто како да имате 18 маси во 1.

  Лесно се собира и складира кога не е во употреба.

  Се прилагодува на 6 различни висини и 3 агли.

  fbq('track', 'ViewContent');