Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Teddy - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Сребрена/Сива, Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Нека осаменото мече на постелнината Teddy го пронајде својот најдобар пријател! Дружењето на Вашите најмили со ова мече ќе овозможи взаемна среќа и исполнети мигови за памтење.Оваа бебешка постелнина е изработена од 100% памук, па го нуди најудобниот сон и квалитетен одмор.
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Сребрена/Сива, Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Нека осаменото мече на постелнината Teddy го пронајде својот најдобар пријател! Дружењето на Вашите најмили со ова мече ќе овозможи взаемна среќа и исполнети мигови за памтење.Оваа бебешка постелнина е изработена од 100% памук, па го нуди најудобниот сон и квалитетен одмор.
  fbq('track', 'ViewContent');