Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  UV Ламба за нокти

  1.089 ден
  1.800 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Денес дамите се повеќе сакаат да имаат убави нокти

  Веќе не се доволни само уредни и налакирани нокти

  Сега постојат различни начини да ги направите ноктите поистакнати и поатрактивни

  Ако сакате сами да си ги средувате ноктите, тогаш ви треба УВ ламба која ќе им овозможи неверојатно брзо сушење на било кој лак, UV гел, UV слој итн...

  Моќност: 36W

  Влез: 220 - 240V 0,35 50 - 60Hz

  Излез: 4 x 9 W светилки 365nm

  На дното на ламбата светилките се 9W секоја

  Погоден за професионална и лична употреба

  Мал и симпатичен дизајн, компактен и лесен за употреба

  Уредот може да се користат со различни видови на УВ производи: UV слој, UV гел

  Висок квалитет, исто така погоден за раце и нозе

  Направете нокти и педикир секогаш беспрекорно

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Денес дамите се повеќе сакаат да имаат убави нокти

  Веќе не се доволни само уредни и налакирани нокти

  Сега постојат различни начини да ги направите ноктите поистакнати и поатрактивни

  Ако сакате сами да си ги средувате ноктите, тогаш ви треба УВ ламба која ќе им овозможи неверојатно брзо сушење на било кој лак, UV гел, UV слој итн...

  Моќност: 36W

  Влез: 220 - 240V 0,35 50 - 60Hz

  Излез: 4 x 9 W светилки 365nm

  На дното на ламбата светилките се 9W секоја

  Погоден за професионална и лична употреба

  Мал и симпатичен дизајн, компактен и лесен за употреба

  Уредот може да се користат со различни видови на УВ производи: UV слој, UV гел

  Висок квалитет, исто така погоден за раце и нозе

  Направете нокти и педикир секогаш беспрекорно

  fbq('track', 'ViewContent');