Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Violet - Двојна постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена
   

  Violet - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти), Дамаск

  Бои: Кремаста, Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Забавно и нежно - тоа е описот за постелнината Violet! Violet е дизајниранa за секаква спална и се вклопува во сечиј стил. Раскошните шари се протегаат низ прекрасната комбинација на златна, розoва, црвена и виолетова, a боите будат восхитување и љубов на прв поглед. Освен што е раскошен, сетот Violet е исто така многу удобен. Изработен од материјали од 65% памук и 35 % полиестер, добивате загарантиран квалитет и врвна удобност. Направете нешто различно - излезете од Вашата комфорт зона и набавете го денес Вашиот сет Violet!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
   

  Violet - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти), Дамаск

  Бои: Кремаста, Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Забавно и нежно - тоа е описот за постелнината Violet! Violet е дизајниранa за секаква спална и се вклопува во сечиј стил. Раскошните шари се протегаат низ прекрасната комбинација на златна, розoва, црвена и виолетова, a боите будат восхитување и љубов на прв поглед. Освен што е раскошен, сетот Violet е исто така многу удобен. Изработен од материјали од 65% памук и 35 % полиестер, добивате загарантиран квалитет и врвна удобност. Направете нешто различно - излезете од Вашата комфорт зона и набавете го денес Вашиот сет Violet!
  fbq('track', 'ViewContent');