Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Водоотпорен Bluetooth звучник

  399 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон или да уживате под туш!

  Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон, можете да слушате музика додека се туширате, да одговарате на дојдовни повици, па дури и да ѕвоните со само двојно притиснување на копчето за јавување!
  Едноставниот дизајн го прави користењето на овој звучник лесно и забавно за секој член од семејството.

  Вграден микрофон, блутут, hands-free опција, и контрола на гласност
  Конекција: бежична
  Поддржува: Micro USB
  Материјал: Метал и Гума 
  Моќност: 6W
  Се полни на: DC 5V 
  Време на полнење: 3 hours 
  Време на користење: 6 hours 
  Капацитет на батерија: 400mAh

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон или да уживате под туш!

  Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон, можете да слушате музика додека се туширате, да одговарате на дојдовни повици, па дури и да ѕвоните со само двојно притиснување на копчето за јавување!
  Едноставниот дизајн го прави користењето на овој звучник лесно и забавно за секој член од семејството.

  Вграден микрофон, блутут, hands-free опција, и контрола на гласност
  Конекција: бежична
  Поддржува: Micro USB
  Материјал: Метал и Гума 
  Моќност: 6W
  Се полни на: DC 5V 
  Време на полнење: 3 hours 
  Време на користење: 6 hours 
  Капацитет на батерија: 400mAh

  fbq('track', 'ViewContent');