Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Volkswagen

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  VW Beetle 1997-2011

  1.950 ден
  Гумени патосници производ на словенечката компанија ГЛЕДРИНГ. Патосниците се изработени од чиста и мека ЕКО гума, која никако не е штетна по вашето здравје. Самата гума е ароматизирана, со мирис на ванила, и нема лош мирис дури и на највисоките температури. Патосниците подржуваат фиксинг систем, за закопчување на фабричкиот теписон. Заради иновативниот дизајн, лесни се за чистење и одржување. Фабричка гаранција 50.000km. Гледринг - каде квалитетот е на прво место!

  VW BORA 1999 - 2006

  1.950 ден

  VW Caddy 2004-2011-->

  1.950 ден

  VW CADDY CARGO 2004 - 2015

  1.950 ден

  VW Caddy Cross 2013-->

  1.950 ден

  VW Crafter 2006-->

  1.950 ден