Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Додаток за црево

  999 ден
  1.250 ден
  Совршен алат за чистење под висок притисок.
  *
  Датум на испорака: 1-2 дена

  • WATER ZOOM + додатоци
   Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршен алат за чистење под висок притисок.
  • Едноставно поврзете го со стандардно градинарско црево и прилагодете го млазот за многу лесно да го измиете вашиот автомобил, двор, столици и многу други работи.
  • Испери ја било која работа со леснотија.
  • Сетот вклучува WATER ZOOM, регулатор на млаз, прскалка, диспензер за средство за чистење, четка.
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  • WATER ZOOM + додатоци
   Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршен алат за чистење под висок притисок.
  • Едноставно поврзете го со стандардно градинарско црево и прилагодете го млазот за многу лесно да го измиете вашиот автомобил, двор, столици и многу други работи.
  • Испери ја било која работа со леснотија.
  • Сетот вклучува WATER ZOOM, регулатор на млаз, прскалка, диспензер за средство за чистење, четка.
  ВОНРЕДНИ ЦЕНИ - Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите
  Количина
  10+
  30+
  Цена
  630 ден
  600 ден
  fbq('track', 'ViewContent');