(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Заштитна церада од град (дим. L - 480 x 177 x 119 cm)

  5,400 ден
  Церада за кола димензија L - 480 x 177 x 119 cm. Штити од град, дожд, дрвена смола и други временски непогоди.
  *
  Delivery date: 1-2 days

  Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  fbq('track', 'ViewContent');