Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Filters
Јазик
Пребарување

Заштитна церада од град (дим. M - 430 x 165 x 119 cm)

5.000 ден
Церада за кола димензија M - 430 x 165 x 119 cm. Штити од град, дожд, дрвена смола и други временски непогоди.
*
Датум на испорака: 1-2 дена

Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

fbq('track', 'ViewContent');