Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Заштитна церада од град (дим. XL - 530 x 177 x 119 cm)

  5.500 ден
  Церада за кола димензија XL - 530 x 177 x 119 cm. Штити од град, дожд, дрвена смола и други временски непогоди.
  *
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  fbq('track', 'ViewContent');