Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
Filters
Language
Search

Заштитна церада од град (дим. XXL - 570 x 177 x 119 cm)

5,500 ден
Церада за кола димензија XXL - 570 x 177 x 119 cm. Штити од град, дожд, дрвена смола и други временски непогоди.
*
Delivery date: 1-2 days

Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

Write your own review
  • Bad
  • Excellent

Церадата е изработена од високо-квалитетен водоотпорен материјал. Горниот дел од церадата е овложен со дебела заштитна пена од 5 mm. Едноставна монтажа и прицврстување со ластика. Доаѓа со гратис торба за чување.

Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

fbq('track', 'ViewContent');